0

Baterie umywalkowe ścienne

(5 produktów)

Szukasz baterii umywalkowych ściennych? Doskonale! Tego typu armatura jest nie tylko nowoczesna i estetyczna, ale także bardzo oryginalna. W sklepie viverto.pl znajdziesz prawdziwe perełki, zarówno pod względem designerskim, jak i funkcjonalnym. Sprawdź już teraz, jak wyglądają współczesne baterie umywalkowe ścienne - dostępne w klasycznej i nowoczesnej formie. I wybierz baterię w pełni dostosowaną do swojego gustu i potrzeb.

Baterie umywalkowe ścienne retro i nowoczesne - armatura dopasowana do stylu wnętrza

Już sam montaż ścienny baterii umywalkowej nadaje jej ponadczasowej elegancji, której oczywiście nie można odmówić wielu bateriom umywalkowym stojącym. Różnica jednak jest widoczna. Podtynkowe rozwiązanie stosowane jest zazwyczaj przez osoby, które cenią sobie minimalizm, dobry styl i oryginalność. Jeśli tu jesteś, to właśnie o Tobie mowa. Co istotne, wybór produktów z tej kategorii jest na tyle zróżnicowany pod względem wzornictwa, że bez problemu znajdziesz doskonałą baterię umywalkową pasującą zarówno do aranżacji w stylu retro, jak i nowoczesnym.

W naszej wyselekcjonowanej ofercie baterii umywalkowych ściennych dostępna jest wysokiej klasy armatura, która obok ciekawego designu, oferuje także różne rozwiązania konstrukcyjne. Znajdziesz tu baterie umywalkowe podtynkowe z nowoczesnymi rozetami, baterie umywalkowe ścienne jednouchwytowe, a także niezwykle stylowe baterie umywalkowe ścienne retro ze stylowymi pokrętłami.

Baterie ścienne umywalkowe - na jakie parametry baterii zwracać uwagę?

Trzeba pamiętać, że wybór armatury nie ogranicza się jedynie do jej designu. Pod uwagę należy wziąć również inne parametry baterii, które wpływają na jej niezawodność i wygodę jej użytkowania. A jest to ważne, ponieważ baterie umywalkowe używane są przez nas nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze baterii umywalkowej ściennej?

Jeśli decydujemy się na baterię umywalkową ścienną, wyposażoną w nieruchomą wylewkę, koniecznie musimy sprawdzić jej zasięg. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, kiedy planujemy nieco odsunąć umywalkę od ściany. Trzeba po prostu przypilnować, aby zasięg wylewki pozwalał na wygodne użytkowanie baterii. Innym ważnym parametrem jest przepustowość baterii wyrażana w litrach na minutę, która mówi o maksymalnej sile strumienia wody.

Baterie umywalkowe ścienne - postaw na jakość!

Wygląd i funkcjonalność baterii to jedno. Ważna jest również jej jakość, która pozwoli nam na bezproblemowe i wieloletnie korzystanie z armatury. W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości, dlatego w wielu przypadkach producenci poszczególnych baterii umywalkowych dają na nie wieloletnie gwarancje od 5 do nawet 7 lat. Produktami podlegającymi takim gwarancjom są przykładowo baterie ścienne umywalkowe Grohe i baterie umywalkowe Vitra.

Baterie umywalkowe ścienne - cena

Ceny baterii umywalkowych ściennych są zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Znaczenie ma tu zarówno design, technologia, jak i jakość wykonania armatury. Łatwo jednak dostrzec, że za ceną produktów z wysokiej półki idą wieloletnie gwarancje, co w rzeczywistości oznacza olbrzymie oszczędności. Baterie umywalkowe to urządzenia, które są narażone na częste użytkowanie i warto wybrać taką, która będzie służyć nam sprawnie przez lata. Takie baterie kupisz w naszym sklepie internetowym viverto.pl. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone