Czy ten aranż możemy nazwać aranżem łazienki? Chyba nie do końca, bo to zdecydowanie coś więcej! Zainspirowani klasycznymi, bogatymi salonami kąpielowymi, stworzyliśmy propozycję dla największych miłośników piękna!

W tym aranżu na marne szukać kolorowych akcentów, wielu zróżnicowanych dodatków, mnóstwa faktur i krzykliwych elementów. To czysta klasyka w najlepszym wydaniu. Gra bieli i czerni dopieszczona srebrnymi elementami armatury.

Ponadczasowe piękno zapewniają czarne płytki Timeless Black Deep, które przypominają marmurowe wnętrza wprost z najbogatszych hotelowych apartamentów. Na ciemnym tle płytek pięknie prezentuje się wolnostojąca wanna Genesis! Nie bez powodu znajduje się na środku, bowiem to właśnie ona stanowi główny element wystroju. Jej kształt współgra z jasnymi elementami czarnych płytek oraz z subtelną formą okrągłych umywalek nablatowych Kortell. Te z kolei nawiązują swoim kształtem do luster, które dzięki swojej niezwykłej ramie wręcz wtapiają się w ścianę!

Delikatny wzór włoskich płytek Vantage Blanco Brillo stanowi jedyny zastosowany w tej łazience dekor. Łagodnie zespaja on cały aranż, tworząc wnętrze o niezwykłym charakterze.