0
Farba Na Dach Radach 10L Zielony Ciemny RAL 6007 RafilDarmowa dostawa
Farba Na Dach Radach 10L Zielony Ciemny RAL 6007 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Zielony Ciemny RAL 6007 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:425,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach 10L Zielony Ciemny RAL 6007 Rafil Farba Na Dach

Wyrób do powierzchni metalowych znajdujących się na zewnątrz. Gruntoemalię Radach 10L Zielony Ciemny stosuje się do stali, na ocynk i aluminium. Polecana jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania dachów, parapetów, rynien, bram i ogrodzeń oraz elementów konstrukcji. Farba może być używana zarówno w przypadku nowych wymalunków, jak i renowacji starych powłok. Radach marki Rafil wyróżnia wysoka jakość oraz doskonałe parametry uzyskiwanego wykończenia. Do jego zalet należy świetna przyczepność do podłoża, a także wysoka elastyczność, krótki czas schnięcia i łatwa aplikacja. Powłoki uzyskiwane z pomocą emalii podkładowej Radach Zielony Ciemny wyróżniają się odpornością na działanie czynników zewnętrznych, światła słonecznego i wody. Farba nadaje powierzchniom intensywny kolor o półmatowym wykończeniu. W połączeniu z podkładem antykorozyjnym producenta pozwala uzyskać dodatkowe zabezpieczenie przed rdzą.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór farb do dachów. Zobacz naszą ofertę i zamów emalie w atrakcyjnej cenie w naszym e-sklepie.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Zielony
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Zielony Ciemny RAL 6007
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone