0
Farba Na Dach Radach 5L Antracyt Półmat RAL 7016 Rafil
Farba Na Dach Radach 5L Antracyt Półmat RAL 7016 Rafil
Farba Na Dach Radach 5L Antracyt Półmat RAL 7016 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:239,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach 5L Antracyt Półmat RAL 7016 Rafil Farba Na Dach

Powierzchnie dachów są narażone na wiele zmiennych czynników. To między innymi uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie atmosfery. Jeżeli chcesz zabezpieczyć i odświeżyć ich powierzchnię, sięgnij po produkt polecany przez wielu profesjonalistów. Radach 5L Antracyt o półmatowym wykończeniu łączy w sobie cechy gruntu i wysokiej jakości emalii. Stosuje się go w celu ochronno-dekoracyjnym na stal, ocynk i aluminium znajdujące się na zewnątrz budynków. Farba do dachu marki Rafil może być stosowana w przypadku renowacji starych powłok malarskich, jak i na nowe, odpowiednio przygotowane podłoża, takie jak: dachy, rynny, parapety, bramy i ogrodzenia. Ze względu na swoje właściwości jest ona polecana przez wielu profesjonalistów.

Gruntoemalia z serii Radach tworzy elastyczne, szybkoschnące powłoki o doskonałej przyczepności i wysokiej odporności na działanie światła słonecznego, promieniowania UV, wody, wiatru i pozostałych czynników atmosferycznych. Farba wraz z dedykowanym podkładem (Rafil Antykorozyjny) zabezpiecza powierzchnie przed działaniem rdzy.

Radach 5L Antracyt Półmat jest łatwy w aplikacji. Może być nanoszony za pomocą wałka, pędzla lub metodą natryskową. Jego wydajność przy jednej warstwie wynosi do 12 m2/l. Produkt dzięki odpowiedniej lepkości roboczej i rozlewności zapewnia łatwą i bezproblemową pracę i zadowalający efekt.

Szukasz farby do zadań specjalnych? Sprawdź naszą ofertę i już dziś zamów wysokiej jakości emalie do powierzchni metalowych w viverto.pl. Zobacz także dział akcesoria malarskie, w którym znajdziesz narzędzia, z którymi ułatwisz sobie pracę.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:5 L
Kolorystyka:Szary
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Antracyt RAL 7016
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone