0
Fuga Elastyczna 5 Kg Biała 001 Atlas
Producent:
Atlas
Cena:34,99PLN / szt
Cena za 1 kg - 7,00 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Fuga Elastyczna 5 Kg Biała 001 Atlas

Wysokiej jakości cementowa zaprawa przeznaczona do spoinowania. Atlas Fuga Elastyczna to niskonasiąkalna, odporna na zabrudzenia, pleśń i rozwój glonów mieszanina spoiw cementowych, drobnych kruszyw, wypełniaczy, pigmentów oraz dodatków przeznaczona do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Może być stosowana na podłogach i ścianach – także w pomieszczeniach wilgotnych i mokrych oraz na podłożach odkształcalnych, elewacjach, na matach grzewczych i ogrzewaniu podłogowym.

Fuga Elastyczna Atlas 5kg – polecana przez fachowców

Zaprawa marki Atlas zapewnia wysoki komfort pracy, stanowiąc produkt wybierany przez wielu wykonawców. Do jej zalet należy łatwe rozprowadzanie, krótki czas utwardzenia, uniwersalność (nadaje się do wielu podłoży i rodzajów płytek), a także wysoka jakość gotowej spoiny. Fuga tworzy supergładką powierzchnię, która charakteryzuje się estetyką wykończenia.

Fuga Elastyczna Atlas — kup w viverto.pl

W naszym sklepie internetowym znajdziesz fugi atlas w różnych kolorach i pojemnościach. Sprawdź dostępną ofertę, zamów chemię budowlaną w viverto.pl i zaufaj wyborom naszych klientów.

Rodzaj:Fuga
Zastosowanie:Wewnętrzne, zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Kolorystyka:Biały
Kolor:001
Opakowanie:5 kg

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone