Zestaw Prysznicowy Origin Czarny Mat A4554336 VitraDarmowa dostawa
Zestaw Prysznicowy Origin Czarny Mat A4554336 Vitra
Zestaw Prysznicowy Origin Czarny Mat A4554336 Vitra
Producent:
Vitra
Cena:450,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Origin Czarny Mat Vitra Zestaw Prysznicowy A4554336

Zestawy prysznicowe stanowią funkcjonale uzupełnienie baterii prysznicowych i wylewek wannowych. Dzięki nim każda kąpiel zamienia się w ożywcze doświadczenie pełne higieny. Zestaw prysznicowy Origin czarny mat od producenta Vitra to propozycja dla wszystkich, którzy swoją łazienkę wyposażyli w czarną armaturę. Minimalistyczny komplet o matowym wykończeniu został zaprojektowany z myślą o praktyczności. Jednofunkcyjna słuchawka zapewnia wydajny strumień wody. Odporny na skręcanie wąż wyróżnia się swoją trwałością, a dołączony do zestawu uchwyt stabilnie podtrzymuje prysznic ręczny i sprawia, że znajduje się on zawsze na swoim miejscu. Prysznic A4554336 dostosowany jest do pracy z instalacjami wodnymi o ciśnieniu 0,5-10 barów (zaleca się 3-5 barów).

W viverto.pl znajdziesz wysokiej klasy armaturę od producentów wybieranych przez klientów na całym świecie. Zobacz pozostałe produkty z internetowego działu prysznice i stwórz z nami funkcjonalny zestaw, który sprosta codziennej eksploatacji.

Kod producenta:A4554336
Kolorystyka:Miedziany
Kolor:Czarny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone