0

Ceresit

(98 produktów)

Dostępne w ofercie sklepu viverto.pl produkty Ceresit pozwolą Ci na profesjonalny montaż okładzin ściennych i podłogowych - w tym płytek ceramicznych, gresowych i kamienia. W asortymencie tej wiodącej na rynku budowlanym marki znajdziesz szeroki zakres chemii budowlanej służącej do gruntowania, klejenia i spoinowania płytek, a także uszczelniania i izolacji podłoża oraz wykonywania i naprawiania posadzek. Zapraszamy do zapoznania się z produktami Ceresit.

Farba Gruntująca CT 16 15 kg Ceresit

Farba Gruntująca CT 16 15 kg Ceresit

132.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Tynk Silikonowy CT 74 25 kg Ceresit

Tynk Silikonowy CT 74 25 kg Ceresit

238.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Silikon Bezbarwny CS 16 280 ml Ceresit

Silikon Bezbarwny CS 16 280 ml Ceresit

30.30PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Gruntująca CT 16 5 kg Ceresit

Farba Gruntująca CT 16 5 kg Ceresit

48.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Ceresit - profesjonalna chemia budowlana

Wchodząca w skład firmy Henkel marka Ceresit należy do czołowych firm zajmujących się produkcją szeroko pojętej chemii budowlanej. W jej asortymencie znajdują się wysokiej jakości produkty, które wybierane są przez specjalistów w ponad 60 krajach, warto zatem na nie postawić. Zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach oferowanych w atrakcyjnej cenie. Co ważne, Ceresit jest prawdziwym liderem w kwestii produktów dedykowanych dla branży glazurniczej i posadzkarskiej, oferując niezwykle szerokie spektrum rozwiązań technologicznych i systemowych.

W obszarze działalności Ceresit znajdują się także materiały dedykowane do hydroizolacji, ociepleń, kotwień oraz renowacji budynków i posadzek. Nie powinno to jednak dziwić, marka istnieje bowiem już od ponad 110 lat, co daje jej olbrzymie doświadczenie, które w połączeniu z zacięciem do innowacyjności pozwala wprowadzać na rynek coraz to nowsze i bardziej zaawansowane produkty dla branż budowlanych.

Izolacje przeciwwodne Ceresit

Zanim przejdziemy do klejów i fug, warto wspomnieć, że marka Ceresit zaczęła swoją działalność od produkcji niezwykle skutecznych hydroizolacji. Dzisiaj nadal jest to jedna z w gałęzi produktowych marki, która cieszy się dużym uznaniem śród fachowców. Znajdziesz tam m. in. membrany izolacyjne, izolacje cementowe, zaprawy uszczelniające (np. Ceresit CR 65) czy grubowarstwowe masy uszczelniające. Ceresit oferuje kompleksowe systemy hydroizolacyjne dedykowane do dachów, fundamentów, tarasów czy balkonów, gdzie pełne dopasowanie materiałów jest gwarancją skuteczności i trwałości ochrony.

Ceresit kleje i fugi, czyli układanie i spoinowanie płytek

Do montażu ceramiki i glazury niezbędne są kleje i fugi. Jeśli zależy Ci na tym, aby uzyskany efekt był trwały i estetyczny, produkty Ceresit z pewnością Ci to zagwarantują. Marka w kwestii układania i spoinowania płytek oferuje liczne produkty i systemy, w których znajdziesz w pełni kompatybilne ze sobą materiały chemii budowlanej, pozwalające uzyskać pożądany efekt glazurniczy. Za sprawą bogatej oferty produktowej bez problemu dobierzesz odpowiedni klej do płytek oraz pasującą do ich koloru fugę.

Do wyboru masz m. in. uniwersalną cienkowarstwową zaprawę klejącą CM 11, elastyczną zaprawę klejącą CM 17 czy kleje dedykowane do określonego zastosowania np. do płyt wielkoformatowych, czy do gresu. Podobnie jest, jeśli chodzi o fugi Ceresit. Tutaj także można wybierać spośród kilku produktów, takich jak np. fuga Ceresit elastyczna i wodoodporna, dwuskładnikowa fuga do płytek ceramicznych oraz mozaik czy fuga szeroka lub fuga wąska (np. do płytek rektyfikowanych). Przy czym poszczególne fugi są dostępne w zróżnicowanej palecie kolorystycznej, obejmującej aż kilkadziesiąt kolorów, podzielonych według wzornika marki na cztery żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze.

Ceresit silikon sanitarny oraz pozostałe produkty uszczelniające

W kwestii spoinowania i uszczelniania Ceresit również oferuje bogatą ofertę produktów, do których zaliczyć można sylikon Ceresit sanitarny, sylikon neutralny, silikon uniwersalny, sylikon akrylowy oraz uszczelniacze dekarskie i specjalistyczne np. silikon wysokotemperaturowy. Na szczególną uwagę zasługują tutaj silikony sanitarne, które dostępne są w tej samej palecie kolorystycznej co fugi do płytek Ceresit. Daje to kolejne kompleksowe rozwiązanie technologiczne, tym razem w kwestii zabezpieczenia i uszczelnienia okładzin ściennych i podłogowych, zrealizowanego przy zachowaniu wysokiej estetyki i spójności z daną aranżacją.

Grunt, szpachla i zaprawa Ceresit

Położenie okładzin ściennych i podłogowych wymaga odpowiedniego przygotowania podłoża. W tym celu zastosowanie znajdują różnego rodzaju szpachle, grunty i zaprawy. Za pomocą tego typu materiałów można wyrównać powierzchnie podłogi, ściany lub sufitu i zabezpieczyć je przed nasiąkliwością, co pozwala na łatwy montaż kolejnych warstw wykończenia. W asortymencie Ceresit znajduje się niezwykle szeroka gama produktów z tej kategorii, począwszy od tych uniwersalnych o szerokim spektrum zastosowania, po bardziej wyspecjalizowane.

Ceresit postaw na profesjonalizm w każdym calu!

Chemia budowlana Ceresit to szeroka gama wyspecjalizowanych materiałów, dzięki którym montaż płytek przebiega sprawnie, a uzyskane efekty są w pełni profesjonalne i estetyczne. W sklepie viverto.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego montażu okładzin ściennych i podłogowych, zarówno tych wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaopatrzenie się w wysokiej jakości materiały, z którymi urządzanie wnętrz jest szybkie, proste i przyjemne!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Rodzaj
Mrozoodporność
Kolorystyka
Zakres pojemności
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone