Syfony i spusty

Chyba nikt nie lubi zapychających się umywalek czy brodzików. Problem ten może naprawdę irytować, a jedynym rozwiązaniem, które może temu zapobiec, jest odpowiednio dobrany syfon. Bez niego możemy narazić się na regularne odwiedziny hydraulika, co oczywiście nie wpływa pozytywnie na stan portfela. Ważne, by syfony i spusty były dobrej jakości, dokładnie tak, jak te dostępne w viverto.pl. Zobacz poniżej!

Wpust Kanalizacyjny z Wyjściem Bocznym 50MM 809 Tycner
Wyprzedaż
Syfon Wannowy Automatic Watersolution 580mm

149.95PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Syfon Do Pralki Biały Watersolution

19.95PLN / szt
W MAGAZYNIE
Półsyfon Umywalkowy Chrom HF6009 Zoya

199.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Syfon Do Pralki Chrom Watersolution

24.95PLN / szt
W MAGAZYNIE
Przelew Standardowy Automatyczny Simple Czarny AREX.A55BL Excellent
Promocja-16%Darmowa dostawa
Zestaw Odpływowy Clou 152.018.00.1 Geberit
Wyprzedaż

199.00PLN / szt 180.00PLN / szt
zostało:2szt
Syfon Wannowy Simple AREX.A55KM Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

128.01PLN / szt 109.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Syfony i spusty

Syfon to bardzo ważny element umywalki, wanny czy brodzika. Mimo że jego budowa nie jest zbyt skomplikowana, to pełni on istotną rolę. Przede wszystkim zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które mogłyby zapchać odpływ.. Po drugie, syfon tworzy swego rodzaju barierę, która blokuje brzydkie zapachy z rur, przed wydostaniem się do wnętrza kuchni czy łazienki.

Konstrukcja syfonów

Syfony jako elementy instalacji odprowadzających wodę mają dość prostą budowę, jednak trzeba pamiętać o tym, że rozróżnia się kilka ich rodzajów. Chodzi tutaj przede wszystkim o miejsce, do którego syfon będzie podłączony - może to być wanna, brodzik, umywalka lub pralka. Ponadto mamy również syfony i półsyfony. Te pierwsze to kompletne zestawy gotowe do połączenia, natomiast półsyfony łączą się z istniejącym już odpływem baterii.

Syfony pod względem swojej konstrukcji dzielą się również na rurowe, czyli poziome - odznaczające się dużą przepustowością oraz butelkowe, czyli pionowe, które świetnie sprawdzają się w sytuacji, kiedy mamy do dyspozycji mało miejsca. Dostępne są także syfony specjalistyczne np. syfon teleskopowy. Warto zwrócić także uwagę na materiał, z jakiego wykonany jest syfon, do wyboru mamy tworzywa sztuczne oraz metal np. mosiądz.

Syfon umywalkowy

Producenci oferują przeróżne modele syfonów do umywalek. Zaczynając od najtańszych - plastikowych, przez bardziej trwałe jakościowo, aż do designerskich, metalowych syfonów, które nie wpływają negatywnie na wystrój wnętrza, a co więcej mogą je nawet zdobić. Wybierając syfon do umywalki istotne jest , czy będzie on widoczny, czy ukryty w szafce. Jeśli ukryty, wtedy spokojnie można kupić model tańszy, którego estetyka nie ma zbytniego znaczenia. Jeśli syfon ma być widoczny, ważne, by był dopasowany do całego wystroju łazienki.

Syfon do umywalki nablatowej

Nowoczesne aranżacje lubią rozwiązania niestandardowe, do których z pewnością należy stylowa umywalka nablatowa. W sklepie viverto.pl znajdziesz syfony, które doskonale sprawdzają się w tego typu instalacjach, niezależnie od tego, jakiej marki jest dana umywalka nablatowa czy jaki ma kształt. Jeśli już decydujesz się na konkretne rozwiązanie, to warto postawić na produkty z wyższej półki, takie jak np. syfon chromowany do umywalki albo syfon czarny, które prezentują się niezwykle stylowo.

Syfon wannowy

Wybierając syfon do wanny, należy zwrócić uwagę na jakość. Zadbajmy, by z syfonu nie wystawały żadne elementy, o które mogłyby zaczepiać się zanieczyszczenia, co doprowadzi do szybkiego zatkania odpływu. Warto, by syfon wyposażony był w filtry ułatwiające czyszczenie.

Syfon wannowy automatyczny

Ciekawym rozwiązaniem, które sprawia, że wanna stanie się jeszcze bardziej funkcjonalna, jest syfon wannowy automatyczny. Jest to syfon, pozwalający na automatyczne otwieranie i zamykanie kanału odpływowego. Obok zalet praktycznych, automatyczne syfony wannowe odznaczają się również wysoką estetyką, co wpływa na aranżację łazienki.

Syfon brodzikowy

Kupując syfon do brodzika, należy dopasować go przede wszystkim do jego typu. Inny syfon zamontujemy w brodziku głębokim, a inny w płaskim. Na rynku dostępne są jednak różne opcje, dzięki którym dobór odpowiedniego syfonu nie powinien stanowić większego problemu...

Syfon do niskiego brodzika

W ostatnich latach coraz częściej klienci decydują się na prysznic wyposażony w niski brodzik. Takie rozwiązanie jest równocześnie funkcjonalne, jak i niezwykle efektowne pod względem designerskim. W sklepie viverto.pl znajdziesz syfony do brodzika niskiego, które z łatwością zamontujesz w swoim nowoczesnym prysznicu.

Syfony i spusty w Viverto.pl

W asortymencie sklepu viverto.pl dostępne są różnego rodzaju syfony, które obok takich elementów jak armatura łazienkowa i ceramika stanowią nieodłączną część instalacji sanitarnych. Oferujemy zarówno zestawy odpływowo - przelewowe, uniwersalne zawory spustowe oraz półsyfony, jak i rozmaite syfony do wanny, umywalki - w tym syfony do umywalki nablatowej i syfon do brodzika niskiego i wysokiego.

Za sprawą naszej zróżnicowanej oferty z łatwością dopasujesz syfon do konkretnego zastosowania. W naszym sklepie oferujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości produkty. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone