Syfony i spusty

Chyba nikt nie lubi zapychających się umywalek czy brodzików. Problem ten może naprawdę irytować, a jedynym rozwiązaniem, które może temu zapobiec jest odpowiednio dobrany syfon. Bez niego możemy narazić się na regularne odwiedziny hydraulika, co oczywiście nie wpływa pozytywnie na stan portfela. Ważne, by syfony i spusty były dobrej jakości, dokładnie tak, jak te dostępne w Viverto.pl. Zobacz poniżej!
Półsyfon Umywalkowy Chrom HF6009 Zoya

199.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Syfon Wannowy Automatic Watersolutions 580mm

149.95PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Syfon Do Pralki Biały Watersolutions

19.95PLN / szt
W MAGAZYNIE
Przelew Standardowy Automatyczny Simple Czarny AREX.A55BL Excellent
Promocja-22%
Syfon Wannowy Simple AREX.A55KM Excellent
Promocja-21%

125.00PLN / szt 99.00PLN / szt
Syfon Umywalkowy Chrom INEX.1818CR Excellent
Promocja-22%Darmowa dostawa

165.00PLN / szt 129.00PLN / szt
Syfon Umywalkowy Czarny INEX.1818BL Excellent
Promocja-23%Darmowa dostawa

245.00PLN / szt 189.00PLN / szt

Syfony i spusty

Syfon to bardzo ważny element umywalki, wanny czy brodzika. Mimo, że jego budowa nie jest zbyt skomplikowana, to pełni on istotną rolę. Przede wszystkim zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, które mogłyby zapchać odpływ. To ważne, jeśli nie chcemy narażać się na regularne wizyty hydraulika. Po drugie, syfon tworzy swego rodzaju barierę, która blokuje brzydkie zapachy z rur, przed wydostaniem się do wnętrza kuchni czy łazienki.

Syfon umywalkowy

Producenci oferują przeróżne modele syfonów do umywalek. Zaczynając od najtańszych – plastikowych, przez bardziej trwałe jakościowo, aż do designerskich, metalowych syfonów, które nie wpływają negatywnie na wystrój wnętrza, a co więcej mogą je nawet zdobić. Wybierając syfon do umywalki, najważniejszą kwestią jest pytanie o to, czy będzie on widoczny, czy ukryty w szafce. Jeśli ukryty, wtedy spokojnie można kupić model tańszy, którego estetyka nie ma zbytniego znaczenia. Jeśli syfon ma być widoczny, ważne, by był dopasowany do całego wystroju łazienki.

Syfon wannowy

Wybierając syfon do wanny, należy zwrócić uwagę na jakość. Zadbajmy, by z syfonu nie wystawały żadne elementy, o które mogłyby zaczepiać się zanieczyszczenia oraz włosy, co doprowadzi do szybkiego zatkania odpływu. Warto, by syfon wyposażony był w filtry ułatwiające czyszczenie. Choć na pierwszy rzut oka droższe syfony nie różnią się niczym od najtańszych, to jakość wykonania na pewno jest inna, a to ma istotny wpływ na trwałość!

Syfon brodzikowy

Kupując syfon do brodzika należy dopasować go przede wszystkim do typu brodzika. Inny syfon zamontujemy w brodziku głębokim, a inny w płaskim. Na rynku dostępne są jednak różne opcje, dzięki którym dobór odpowiedniego syfonu nie powinien stanowić większego problemu…
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone