aranżacja łazienki intro marfil

Łazienka w stylu hampton

Łazienka w stylu hampton łączy w sobie elegancję i wyrazistość. Poszukując inspiracji na ten projekt, podążyliśmy więc za harmonią, jaką wprowadzają do pomieszczeń jasne barwy, często wykorzystywane w aranżacjach inspirowanych nadmorskim urokiem. Przestrzeń przełamaliśmy ciekawymi płytkami inspirowanymi orientalnym dywanem oraz stylowym dekorem. Musimy przyznać, że całość prezentuje się doskonale.

Styl hampton – łazienka pełna harmonii

Nowoczesne projekty to połączenie stylów i przełamanie schematów. Taka jest także nasza łazienka. Utrzymując jej wnętrze w klimacie hampton, nie zrezygnowaliśmy z akcentu, wyróżniającego projekt pośród wielu. Są nim płytki ceramiczne z kolekcji Carpet Vestige producenta Aparici. Wielobarwna, choć stonowana powierzchnia przywodzi na myśl naznaczony zębem czasu dywan, starannie tkany przez mistrzów fachu. Mała łazienka w stylu hampton nie może obyć się jednak bez światła i jasności. Dzięki płytkom Intro Marfil i odpowiednio ustawionym lustrom przestrzeń wydaje się większa. Odpowiednie, ciepłe światło dodało jej lekkości i przytulności. Projekt zamyka stylowa dekoracja, znajdująca się na fragmencie ściany tuż nad umywalką. Faliste linie dodają całości nieco dynamiczności. To kafle Intro Marfil Motion producenta Saloni.


Łazienka Hamptons – wyposażenie na miarę wnętrza

W naszej aranżacji postawiliśmy na klasyczną ceramikę i armaturę w nowoczesnym wydaniu. Podwieszana miska WC posiada dodatkowo funkcję bidetu. To propozycja marki Massi, która w serii Decos Mini przedstawia funkcjonalne rozwiązania nawet do niewielkich łazienek. Muszla stylem pasuje do wbudowanej w blat umywalki. Owalny model Frame jest tak samo praktyczny, jak i estetyczny. Całość uzupełniliśmy chromowaną armaturą – podtynkową baterią umywalkową Project Tres, syfonem Oval Watersolution oraz srebrnym przyciskiem WC marki Grohe.

W viverto.pl tworzymy łazienki marzeń. Poznaj przepis na wnętrza łączące design i wygodę, dzięki aranżacji w stylu Hampton i zainspiruj się nią podczas projektowania własnych wnętrz.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone